עו"ד ירושות

הסכם ממון – שירותי נוטריון ברחוב אחד העם 1, בניין לב רחובות, קומה ראשונה משרד 122
ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל: [email protected] או במספר 0515533400

עו”ד ירושות

בין אם נרצה או לא, כחלק מההתמודדות שלנו בחיים עם אירועים בלתי צפויים, לעיתים אנו מאבדים אחד מהקרובים לנו ועולה נושא הירושה.  מדובר בנושא בעל מורכבות, שכן לרוב ירושה מכילה נכסים וכסף, מה שמעורר עניין ואף מחלוקות בין אנשים ובני משפחה. לשם כך, בישראל פועלים על פי חוק הירושה (תשכ”ה, 1965) שתוקן לאחרונה בשנת 1998 ומסדיר את עניין קבלת הירושה.  על פיו, מוגדר סדר היורשים לפי חוק ובמצב שבו אין צוואה אחרי הנפטר.

צרו איתנו קשר עכשיו

  מה קורה במצב שבו אין צוואה?

  הירושה נקראת “ירושה על פי דין”, היורשים על פי חוק הירושה במדינת ישראל הם בן\בת זוג שהיו עם הנפטר עד שמת וקרובי המוריש, שבתוכם נכללים ההורים שלו והצאצאים שלהם, צאצאיו שלו, והסבים והסבתות והדודים.  בעלי הזכאות לעיזבון של המוריש הם ראשית ילדיו ואחר כך הוריו. במצב כזה שבו המוות פתאומי ואין הסכם ממון וצוואה, הכול מתבסס על פי החוק.

  ירושות וצוואות

  להסדיר את הנושא ולייעץ באופן מקצועי מה כדאי לעשות ואילו זכויות מגיעות על פי החוק ולפי מידת הקרבה לנפטר.  כדי לדעת האם אתם חלק מירושה, עליכם לקבל צו מרשם הירושה, מה שקורה במצב שבו אין צוואה לנפטר.  בצו הירושה, יוסדר הנושא של חלוקת היורשים.  רצוי שהגשת הבקשה תעשה בידי עו”ד ירושות.

  במה עו”ד ירושות צריך להיות בקיא?

  עו”ד ירושות צריך להיות בקיא בכל נושא דיני משפחה, שכן גם ירושה מקורה בקרובי משפחה נפטרים.  בגלל שנושא ירושות וצוואה הוא עניין רגיש, רצוי שגוף מקצועי ייצג אתכם אם נקלעתם למקרה של קבלת ירושה.  הבקיאות של עורך הדין אותו תבחרו תהיה רק לטובתכם- אם ידע מה כוללים סעיפי חוק הירושה באופן מפורט יוכל גם למנוע מכם ליפול למקרים של רמאויות ולוודא שתקבלו את כל מה שמגיע לכם.

  האם אפשר לבצע תהליך של קבלת ירושה ללא עו”ד ירושות?

  לכל אדם בעולם יש את הזכות לייצג את עצמו ולוותר על נוכחות או שימוש של עורך דין משפחה. אולם יש פרוצדורות שבגלל המינוחים המשפטיים שבהם וחוסר הבקיאות שלנו, רצוי ומומלץ לשכור עו”ד שיעשה את העבודה בשבילנו.  להגיש בקשה לצו ירושה אפשר לעשות לבד לדוגמא,
  אבל אם נשכח לצרף מסמכים מסוימים או לנסח בלשון המתאימה ייתכן והבקשה שלנו לא תתקבל, לכן חבל לעבור תהליך יותר מייגע וארוך שיכולנו לפתור בשימוש על ידי גורם מקצועי.

  הסכם ממון

  עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  רחוב: אחד העם 1, רחובות

  בניין לב רחובות

  שעות פעילות בין 9:00 -18:00

  ניתן לקבוע פגישה בטלפון

  051-55-33-400

  דוא”ל: [email protected]

  Related Posts

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו