עורך דין לעריכת צוואה

הסכם ממון – שירותי נוטריון ברחוב אחד העם 1, בניין לב רחובות, קומה ראשונה משרד 122
ניתן ליצור איתנו קשר גם באיימל: [email protected] או במספר 0515533400

עורך דין לעריכת צוואה

משפחות רבות חוות משברים, ויכוחים ומריבות של ממש עכב היעדר חלוק המוסכמת של רכוש או ממון של ההורים שנפטרו. עריכת צוואה מבעוד מועד יכולה לשמור על אחדות המשפחה שלכם גם כשאינכם בחיים.

בעלי משפחות רבים אשר הולכים ומתבגרים וצוברים נכסים וממון, אינם נותנים את הדעת על “היום שאחרי”, ובכך עלולים ליצור “בעיות” רבות בין בני המשפחה הנותרים. בעת פטירתם ייערך  איסוף של היורשים המיועדים לחלוק ברכוש וממון שהותירו אחריהם, וכאן בדרך כלל מתחילות ה”בעיות”.

צרו איתנו קשר עכשיו

  רכוש וממון הם הסיבות הבולטות למרבית המאבקים והמריבות שישנם בין בני אדם, והדבר לא שונה בעת מאבקי ירושה על מה שהותירו אחריהם הורים ו/או אחים  שהלכו לעולמם, ובעיקר כאשר מדובר בממון ורכוש בעלי שווי רב, אם כי פעמים רבות אלו מלחמות אגו ולאו דווקא על שווי גבוה של הירושה.

  משפחות רבות הגיעו למצב בו אחים אינם מדברים ביניהם, ילדים והורים מנתקים כל קשר, ומערכת היחסים המשפחתית שהייתה שלווה ורגועה (פחות או יותר…) במשך שנים רבות, עוברת להתנהל בין כותלי בית המשפט ולעתים לאורך שנים ארוכות.

  כתיבת צוואה יכולה להסדיר את חלוקת הרכוש והממון שמותיר אחריו ראש המשפחה ובכך למנוע או לפחות להקטין משמעותית כל אפשרות של מריבות וויכוחים בין בני המשפחה ובטח שאת פירוקה.

  כיום ישנן מספר דרכים לכתיבת צוואה בישראל, כאשר הטובה מכולן, כתיבת צוואה בנוכחות שני עדים (שאינם קשורים לכותב הצוואה ואינם בעלי עניין בה).

  כתיבת צוואה כראוי, תאריך עשייתה, חתימה על ידי המצווה ושני העדים ראויים. במעמד עשיית הצוואה וחתימתה על ידי המצווה, מאשרים העדים בחתימתם כי הצוואה נחתמה בפניהם. עם נגיעה בכל נקודות המפתח העלולות ליצור בעיות עתידיות, ובניסוח של עורך דין מקצועי בכתיבת צוואות ונוכחות שני עדים ראויים, היא הדרך הטובה ביותר לשמור על אחדות המשפחה שלכם גם “ביום שאחרי”.

  עורך דין אירנה פיין הינה בעלת ניסיון רב בכתיבה של צוואות בהתאמה ללקוח, לרכוש ולממון שהוא מותיר אחריו, ובדרך בה הדבר יאפשר שמירה על אחדות המשפחה בעתיד וימנע ויכוחים וחילוקי דעות באשר למה התכוון כותב הצוואה (המנוח).

  אם גם לכם חשובה המשפחה שתותירו אחריכם לדורות הבאים, ואינכם מעוניינים שייווצר קרע במשפחה, אם בשל דירה בשווי מיליוני שקלים או רכוש וכ”ו(וכבר היו דברים מעולם…) רצוי כי תערכו צוואה בצורה הנכונה ובליווי עורך דין ודים לירן קולצ’ינסקי המתמחה בכך.

  מאמר זה אין מהווה עצה משפטית ו/או אינו בה להחליף יעוץ משפטי.

  הסכם ממון

  עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  רחוב: אחד העם 1, רחובות

  בניין לב רחובות

  שעות פעילות בין 9:00 -18:00

  ניתן לקבוע פגישה בטלפון

  051-55-33-400

  דוא”ל: [email protected]

  Related Posts

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו