תרגום נוטריון

צרכים עזרה ?
נוטריונית אירנה פיין זמינה לשיחת ייעוץ חינם

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!

חייגו עכשיו וקבלו מענה אדיב ומקצועי, או השאירו לנו פרטים לחזרה!
051-55-33-400
עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  זקוקים לשירותי נוטריון אבל לא יודעים מהיכן מתחילים? מחפשים נוטריון מתרגם? הגעתם למקום הנכון! בואו להתוודע אל שירותיהם של הנוטריונים ולהבין טוב יותר את תפקידם ואת השירותים שהם מציעים עבורכם.

  מהו תרגום נוטריוני?

  לעיתים קרובות רשויות וגורמים שונים זקוקים לאישורים, תעודות ומסמכים נוספים המתורגמים לשפה המקומית. אך, לא כל תרגום הינו קביל שכן אין שום ערובה שזהו תרגום אמין.

  אישור נוטריון מאפשר לכם לתרגם תעודות שונות או מסמכים לשפה כלשהי באופן מקצועי, מדויק והכי חשוב – קביל חוקית בכל העולם. במקרים מסוימים יש צורך אך ורק בתרגום נוטריון, שכן אחרת לא ניתן להתייחס לאותם המסמכים.

  מתי אנו זקוקים לשירותי תרגום נוטריון?

  ישנן סיטואציות שונות בהן אנו מתבקשים לספק תרגום נוטריון; למשל, כאשר אדם מבקש להתקבל ללימודים במוסד השכלה במדינה זרה, הוא יתבקש לספק תרגום של תעודות שונות. בין אם מדובר על תעודת הצטיינות או תעודת בגרות, יש לתרגמן בעזרת נוטריון לשפה המדוברת באותה מדינה, אחרת הם לא יתקבלו.

  בעיקרון בכל תרחיש בו יש צורך בתעודות או מסמכים מתורגמים (תעודות נישואין, רישיון נהיגה, תעודות פטירה, תקנון, חוזה, תעודת לידה ועוד…), אפשר לפנות לשירותי תרגום שיעשו זאת בצורה מהירה ומדויקת ביותר, ולהעביר תרגומים אלו סקירה ואישור מטעם נוטריון מוסמך.

  תרגום נוטריוני למבקשי דרכונים זרים!

  אחת הסיטואציות הנפוצות ביותר של פנייה לנוטריון לשם תרגום, היא בקשת דרכון זר ואישור מסמכי הגירה. במהלך התהליך יש צורך בתעודות רבות המוכיחות כי הינכם זכאים לקבלת אזרחות זרה, ולשם כך מבקשים תעודות מתורגמות. כמו כן, לפעמים יהיה צורך לאשר פרטים מסוימים וניתן לעשות זאת רק באמצעות נוטריון מוסמך.

  מהו נוטריון ומי רשאי לשמש כנוטריון?

  נוטריון הוא בעל סמכות חוקית לאישור, תרגום, אימות ועריכת מסמכים משפטיים, מסמך החתום על ידי נוטריון מעיד על היותו אותנטי ותקין, קרי שאמיתותו ומעמדו החוקי אינם מוטלים בספק.

  נוטריון הוא עורך דין בעל וותק של לפחות עשר שנים במקצוע עריכת הדין, אשר קיבל רישיון לשמש כנוטריון לאחר שהגיש בקשה וזו אושרה. כלומר על עורך הדין לפנות אל וועדה העוסקת במתן הרישיונות, הוועדה תבחן את הבקשה ובהתאם לדרישות החוק תגיע להחלטה אם המועמד ראוי ורשאי להציע שירותי נוטריון.

  לא כל עורך דין שהגיש בקשה יקבל את הרישיון כיוון שעל המועמד לעמוד בקריטריונים שונים ביניהם – עיסוק של עשר שנים בפועל במקצוע, היעדר השעיות ועבירות וכן עליו לעבור השתתפות בהשתלמות בתשלום.

  שירותי נוטריון ותפקידו

  נוטריון מספק מגוון שירותים הכוללים –

  עריכת צוואה – ישנם מספר דרכים לערוך צוואה (בעל פה, בכתב יד, בפני עדים ובפני רשות). צוואה נוטריונית נחשבת כצוואה בפני רשות.
  תרגום נוטריוני – פעולת תרגום מסמך משפטי ו/או תעודה רשמית ו/או מסמך שזקוקים לתרגומו, אשר מבוצעת על ידי נוטריון המוסמך לבצע תרגום נוטריוני, תוך שליטה מלאה בשפות הדרושות לתרגום. למשל, תרגום תעודת לידה.
  אישורי חיים – אישור המאמת בפני הרשויות את קיומו של אדם (היותו בחיים) לשם קבלת תשלומים כמו פיצויים, גמלאות וכו’.
  חותמת אפוסטיל – מתן חותמת אפוסטיל הנדרשת במקרים בהם יש צורך בהצגת מסמך ישראלי במדינה זרה.
  ייפויי כוח נוטריוניים – הכנה ואישור ייפויי כוח במקרים בהם ישנו צורך, לדוגמה – רכישת דירה או ביצוע עסקת מקרקעין, קבלת משכנתא וכדומה.
  אישור להסכם ממון –לשם עריכת הסכם ממון בין בני זוג יש צורך באישור נוטריוני על מנת שלהסכם יהיה תוקף משפטי מחייב.
  ואישורים נוספים – אישור ואימות חתימות (אימות חתימת הלקוח על מסמך), אישור קבלת תצהיר, אישור נכונות עריכת מלאי, העדת מסמך סחיר וכדומה.

  אם אתם חפצים בשירות זה או אחר, אתם מוזמנים לקבל לפנות אל משרדנו לקבלת שירותי נוטריון, עריכת דין או ייעוץ משפטי. נשמח לספק לכם מענה מסודר וטיפול אמין ואפקטיבי.

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו