נוטריון רחובות

צרכים עזרה ?
נוטריונית אירנה פיין זמינה לשיחת ייעוץ חינם

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!

חייגו עכשיו וקבלו מענה אדיב ומקצועי, או השאירו לנו פרטים לחזרה!
051-55-33-400
עו”ד ונוטריון אירנה פיין

  מחפשים נוטריון מוסמך למטרת תרגום מסמכים משפות זרות או עריכת חוזים? רוצים להבין טוב יותר את עבודת הנוטריון? בואו לקרוא על שירותי נוטריון ולדעת טוב יותר מהם השירותים המשפטיים להם אולי תזדקקו ביום מן הימים.

  מהו תפקידו של הנוטריון?

  נוטריון הוא עורך דין שיש בידיו הסמכות להעיד על מקוריות של מסמכים ותעודות, ולהעיד על זהותם של האנשים החתומים עליהם. פעמים רבות רשויות שונות או מוסדות דורשים חתימה ואישור של נוטריון מוסמך על תעודות ומסמכים. אישור זה של הנוטריון מוכיח את אמיתות ומקוריות כל אותם המסמכים.

  בין תפקידיו הרבים של הנוטריון, ניתן למצוא גם שירותים של תרגום מסמכים, אימות חתימות, אישור הסכמי ממון ועוד. מרבית הפניות אל הנוטריון מתקבלות כאשר יש צורך להציג תעודות בפני רשויות של מדינות זרות הדורשות תרגום של אותן התעודות. משימה זו רשאי לבצע רק נוטריון מוסמך, ועל כן לא ניתן לפנות לכל אדם לשם ביצוע עבודות תרגום.

  מתי עוד צריך לפנות אל נוטריון?

  כיצד ניתן למצוא נוטריון רחובות והסביבה?

  מקרה חוזר ונשנה במדינת ישראל שהצריך את שירותיו של הנוטריון, הוא אישור חיים של אדם מסוים. לצורך קבלת התשלומים להם זכאים ניצולי השואה מממשלת גרמניה, היה צורך להציג הוכחה כי אותו אדם עדיין בחיים, ושהוא זה שמקבל את התשלום. לשם כך פנו אל הנוטריון שאישר את עובדת היותו של אותו אדם בחיים.

  נוטריון רחובות ותרגום חוזים

  אחד התרחישים המוכרים בו יש צורך בשירותי נוטריון הוא כאשר עובדים על תרגום חוזים. תרגום מסמכים משפטיים וחוזים, הוא נושא מורכב המצריך ידע ומקצועיות רבה. אין כאן מקום לטעויות או לאי דיוקים, שכן הניסוח הוא קריטי

  נוטריון ציבורי

  צריכים ייפוי כח נוטריוני לשם חתימה על משכנתא? הגיע הזמן לערוך צוואה? אתם צריכים נוטריון ציבורי מקצועי!

  תחום עיסוקם של הנוטריונים הינו גדול מאוד, ולעיתים קרובות אין ברירה אלא לפנות לנוטריון לצורך שירותים מקצועיים שונים. כאשר צריכים, למשל, יעוץ משפטי, עריכת חוזה, מסמך או צוואה רצוי מאוד לפנות לחברה או משרד עורכי דין בהם תוכלו למצוא את איש המקצוע המתאים לעניינכם.

  נוטריון ציבורי ונוטריון, האם קיים הבדל ביניהם?

  במדינות רבות קיימת הבחנה בין נוטריון ציבורי לנוטריון פרטי, בעבר כך היה נהוג גם בישראל, אך משנת 1976 בה אושר חוק הנוטריונים הפך תפקיד הנוטריון למוסדר בחוק. כלומר, כל מי שמשמש היום כנוטריון במדינת ישראל עבר וועדה שבדקה את כשירותו, נמצא כעומד בקריטריונים הדרושים והוסמך לכך באופן חוקי, והינו בעל רישיון מתאים לעסוק במקצוע.

  חתימתו של הנוטריון הכרחית במקרים רבים כדי לתת תוקף למסמך משפטי, לצורך אימותו ואישורו, מסמך החתום בידי נוטריון מעיד על כך שנחתם מרצונו החופשי של החותם ולא תחת לחץ או מניפולציה, וכן משמש לזיהוי החותם בשעת הצורך.

  לנוטריון סמכות לתרגם מסמך כלשהו משפה אחת לשנייה או לאשר נכונות תרגומו של מסמך. דבר זה שימושי פעמים רבות כאשר יש צורך בתרגום מסמכים לצרכי הגירה או ביצוע עסקים בינלאומיים.

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו